OBRAZY NA ZAMÓWIENIE
Z przyjemnością przedstawiam moją ofertę malarską. Jako artysta specjalizujący się w technikach akrylowych i olejnych. Jestem gotowy, by stworzyć dla Ciebie dzieło sztuki, które będzie nie tylko estetyczną ozdobą, ale także wyrazem głębokich emocji i wyjątkowej wartości artystycznej.
Każdy obraz, który powstaje w mojej pracowni, jest rezultatem nie tylko mojej umiejętności technicznej, ale także zaangażowania i pasji włożonej w każdy szczegół.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą oraz do rozmowy na temat Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Razem możemy stworzyć niepowtarzalne dzieło, które będzie cieszyć oczy i duszę przez wiele lat.
poniżej przykłady obrazów wykonanych na ZAMÓWIENIE
Portret 
W portretach nie trzymam się z góry określonym stylom i zasadom. Do każdego podchodzę indywidualnie. W moim portfolio można znaleźć portrety pełne romantyzmu, jak i zupełnie bajkowe. Portrety stylizowane i malowane dynamiczną plamą. W każdym z nich moim głównym zadaniem jest znalezienie w oku potretowanej osoby ''to coś'' co sprawia, że jest wyjątkowo obecna.
Sztuka sakralna
Moje początki zamiłowania do sztuki sakralnej wiążą się z pierwszym kontaktem z Jerzym Nowosielskim. W pewnym momencie mojego życia przeżywałem istny kryzys malarski. Podejście Nowosielskiego do koloru, plamy, kompozycji dodało mi wiatru w skrzydła. Do dziś ikona jest dziedziną sztuki, która ukorzenia mnie i napędza w dalszym rozwoju artystycznym jak i duchowym.
Dowolna tematyka
Na przestrzeni wielu lat podejmowałem istny bezkres tematyk. Zwierzęta, sztuka średniowiecza, pejzaże. Wszelkie rozwiązania malarskie dopasowywałem do oczekiwań zamawiającego. Tak powstawały przeróżne światy, które łączył mój charakterystyczny rozedrgany pędzel.
CENNIK
Poniższe ceny są poglądowe. Wymiary zleconego obrazu ustalane są indywidualnie. Wykonuję obrazy o różnej tematyce (krajobraz, portret, zwierzęta, ikona). Płótna zbijam i gruntuję własnoręcznie. Gotowy obraz jest zabezpieczany werniksem.
Czas wykonania i cena mogą różnić się w zależności od techniki. 
Jesteś zainteresowany/zainteresowana? Napisz do mnie :)
Wyślij
Thank you!
Back to Top